Notikumu kalendārs
Sludinājumi

Zemais spārns no Imprezas 2007.
40 €
Sīms Plangi – Skotijas rallija uzvarētājs 2WD ieskaitē Ieteikt draugiem.lv Ieteikt twitter.com Ieteikt Orb.lv
Svētdiena, 17. oktobris, 2010, rallyemotions.lv

Reitings: Komentāri [ 0 ]

18 gadus vecais igaunis Sīms Plangi uzrādījis augstāko rezultātu līdzšinējā rallija karjerā, izcīnot sesto vietu Intercontinental Rally Challenge (IRC) posmā Skotijā un likumsakarīgi, ka viņš triumfēja 2WD klases ieskaitē.

Šāgada Rally of Scotland izrādījās smags pārbaudījums – no startējušajām ekipāžām mazāk kā puse tika līdz finišam. Turklāt, ņemot vērā, ka startējušo bija 21 ekipāža, finiša saraksts ar 10 mašīnām izskatījās pavisam bēdīgi. Taču vēl jo vairāk uzslavējami ir tie, kuri spēja finišēt.

Sīms Plangi kopā ar stūrmani Mareku Sarapū svinēja uzvaru IRC čempionāta ieskaitē 2WDC klasē, taču rallija kopvērtējumā ieņēma sesto vietu aiz Karla Krūdas, kurš startēja ar Suzuki Swift S16000. Plangi startēja ar Honda Civic TypeR.

Skotijas rallijs arī pērn bija veiksmīgs igauņiem – Kaspars Koitla ierindojās sestajā vietā kopvērtējumā un uzvarēja 2WD klasē.

Līga Stirna (rallyemotions.lv)

Saistītie raksti
17.10.2010. IRC čempions Juho Hanninens uzvar arī Skotijā, finišē tikai 10 ekipāžas