Jaunumi Kluba dzīve Forums Foto galerija Video Pērk un pārdod SUBARU modeļi Bieži uzdotie jautājumi


Piektdiena, 9. decembris.
Jaunumi
Subaru ziņas
Standartauto
Rallijs Latvijā
Rallijs pasaulē
Drifts
Autokross
Trofi reids
Notikumu kalendārs
Sludinājumi
 
Subaru Forester 2.0 Diesel 2009. Used Parts in Lithuania! :) Subaru cars re...
541 €
Subaru BRZ 147KW 2013// In lithuania!!! Subaru cars repaiir. Engine rebuild...
2 €
dzinējs ar Vemsi, turbinu, tiltu reiku...
5 €
Riepu komplekts 15" 205/65
60 Ls
1998g Turbo bobiks iet uz reizinātājiem, ja kas interesē zvanat P.s kārbas...
5 Ls
LMT rallija komandai šonedēļ atbildīgs starts pasaules čempionātā Ieteikt draugiem.lv Ieteikt twitter.com Ieteikt Orb.lv
Otrdiena, 26. jūlijs, 2011, LMT rallija komanda

Reitings: Komentāri [ 0 ]

„Latvijas Mobilā Telefona” rallija komanda šonedēļ devusies uz Somiju, kur no 28. līdz 30. jūlijam notiks viens no iecienītākajiem pasaules čempionāta autorallijā (WRC) posmiem – „Neste Oil Rally Finland”. Ātrajā un augstu meistarību prasošajā sacīkstē startēs Andis Neikšāns ar stūrmani Pēteri Dzirkalu. Pirmdien, 25. jūlijā „LMT” rallija komandas ekipāža veiksmīgi izgāja administratīvo un tehnisko komisiju. Oranžbaltajam „Mitsubishi Lancer Evo X” piešķirts 60. starta numurs.

„Šī mums būs īpaša sacīkste,” uzsver ekipāžas pilots Andis Neikšāns, „pirmo reizi startēsim WRC posmā, kur N4 klases automašīnu konkurence jeb PWRC nošķirta no tehniski spēcīgākajām R4 un S2000 klases automašīnām. Tas dod papildus stimulu un motivāciju. Pagājušajā gadā mēs bijām vienā klasē ar S2000 klases automobiļiem, kuriem ar N4 automašīnu tīri objektīvi grūti stāties pretim.” Vienlaikus Andis norāda, ka vietas starta sarakstā pirms LMT ekipāžas tik un tā ieņems t.s. prioritārie braucēji, proti, tādi, kas startē visos pasaules čempionāta posmos, kuros paredzēta attiecīgās klases ieskaite.

„Pēc administratīvās komisijas esam noskaņoti ļoti optimistiski,” uzsver ekipāžas stūrmanis Pēteris Dzirkals, „mums būs jācīnās ar tehniski līdzvērtīgiem pretiniekiem, un mūsu auto pirms Somijas tika pilnībā pārjaukts, tāpēc ir ideālā kārtībā!” Tomēr „LMT” rallija komandas stūrmanis atzīst, ka rallijs būs ļoti saspringts un garš: „Somijas rallijs ir trīsreiz garāks par jebkuru Latvijas ralliju. Trases pierakstam vien atvēlētas trīs dienas.” Papildus izaicinājums ir Somijas rallija dramatiskais reljefs. A. Neikšāns: „Latvijā visa braukšana vairāk notiek vienā plaknē – pa labi, pa kreisi utt. Somijā klāt nāk vēl viena dimensija – uz augšu un uz leju.”

Vislielākais pārbaudījums dalībniekiem paredzams piektdien, kad pēc gandrīz 150 ātrumposmos veiktiem kilometriem rallija dalībniekiem būs pieejams tikai 15 minūšu garš attālinātais serviss. „Iedomājieties– tas ir viena Latvijas rallija kopējais garums, pēc kura automašīnām nedrīkstēs mainīt nekādas rezerves daļas, izņemot salonā līdzpaņemtās un, protams, riepas. Mehāniķi „remote service” ierodas tikai ar instrumentiem,” saka Andis Neikšāns.

Ekipāžas startu pasaules čempionāta posmā atbalsta arī komandas ģenerālsponsors „Latvijas Mobilais Telefons”. „Tā jau ir gandrīz tradīcija, ka vismaz viena „LMT” rallija komandas ekipāža dodas uz Somijas ralliju. Tā ir iespēja parādīt sevi augstākās klases sacīkstēs, un, kā mēdz teikt, „neizkrist” no pasaules aprites,” uzsver „Latvijas Mobilā Telefona” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Dace Vētra. „Komandai ir noteikts sportiskās attīstības plāns, un „Neste Oil” ralliju mēs varam uzskatīt arī par ļoti nopietnu treniņu.”

Vairāk par „LMT” rallija komandas plāniem un noskaņojumu pirms Somijas rallija skatieties Dz. Rudzīša video: 

Karstāko informāciju par komandas gaitām un rallija rezultātiem no „Neste Oil Rally Finland” saņems SMS/MMS servisa „LMT rally” abonenti savos mobilajos tālruņos. Šim bezmaksas pakalpojumam var pietiekties komandas mājaslapā www.neiksans.lv. Informācija par mūsu ekipāžas sekmēm būs pieejama arī pašā mājas lapā kā arī komandas Twitter kontā.

„Neste Oil Rally Finland” sāksies ar speciālo ātrumposmu ceturtdienas vakarā un noslēgies sestdienas vakarā. Tuvāk ar sacensību trasi, starta sarakstu un norisi iespējams iepazīties rallija oficiālajā mājaslapā www.nesteoilrallyfinland.fi vai pasaules čempionāta mājaslapā www.wrc.com.

Komandas ģenerālsponsors kopš 2004. gada ir Latvijas Mobilais Telefons. Sponsori ir LEC un Samsung Electronics Baltic, atbalstītāji – Neste Latvija, Inter-Riga, SHARP. Tehnisko nodrošinājumu sniedz Neiksans Rally Sport, ASRT, Samsonas transmission un ProRacing.

Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas preses sekretārs
Normunds Avotiņš


Komentāri
Uz augšu
Atcerēties mani
Foto: Rallijs "Kurzeme 2...
Video: Subaru Power Club ...
Jaunākais forumā
Re: AUTO-TRAKS 2019
hotarticle, 07.12.2022 08:43
Re: VZ58
TheKid, 03.12.2022 08:59
Re: Info: Izplūde
fyrovep, 01.12.2022 14:32
Re: v1ks_ forītis
White_Trash, 16.11.2022 12:31
Atstarojošās vestes
OZIO, 16.11.2022 10:26
Re: konsultaacija
gintux, 03.09.2022 13:58
Re: HELP EZ 30
gintux, 03.09.2022 13:49
Re: Street Challenge Game
arni6ka, 25.08.2022 02:29
2012 Outback 2.5 CVT problēma
DSM, 20.08.2022 18:21
Re: Project
janiz, 10.08.2022 13:48
Reklāma  |  Lietošanas noteikumi  |  Kontakti  |  Seko mums: Facebook  |  Youtube  |  Twitter  |  Instagram
v1.0, © 2010 subarupower.lv. Visas tiesības paturētas.